Eki
23
2011
0

Okey oyna

Online okey oynamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.Canlı egeokey en heyecanlı yeri ıstakam.net sizlere sanal egeokey gerçek okeyden farkı olmadığını gösterecek.
canlı okey salonlarımızda evinizden bilgisayar başında rahatca okey oyununuzu oynaya bilir ve yeni dostluklar kurabilirsiniz.
okey salonumuza giriş için yandaki misafir girişe tıklamanız yeterli.

Yaziyi gonderen in: Genel | Etiketler: , , , , , , , , , ,
Eki
23
2011
0

Canlı okey salonlarına giremiyorum ?

Bu aralar en çok sorulan soru bu.Eğerki okey salonuna giriş yapamıyorsanız !
Bazı sebepleri şöyle :

1_ ( Bağlantı kuruldu ) yazıyor ama liste ve masalar görünmüyorsa sunucu güvenliğine yakalandınız demektir.

Peki bu neden kaynaklanır ?

Sunucu korumamız nik ( kullanıcı adı ) kaydında saldırı botlarını uzak tutmak için şifre kısmında örnk: 123456 tarzında sıralı ve tahmini kolay şifrede veya mail kısmında örnk: mail@hotmail.com gibi adreslerde salona girişe izin vermez.

Çözümü nedir ?

Nik ( kullanıcı adı ) kaydınızda şifreniz başkaları tarafından tahmini kolay olmamalı ve mail adresiniz mümkün olduğunca doğru olmalıdır.

Ya mail adresimi başkaları öğrenirse ?

Okey salonumuza veya sitemize kaydınızda vermiş olduğunuz mail yada diğer bilgiler 3.ncü Şahıslara hiç birzaman verilmez bu bilgiler sadece okey salonumuz ve sitemizde sistemin sizi tanıması için istenir.

Salon açılmıyor ve ekrana X işareti çıkıyor ?

Böyle bi durumda explorer sekmesinde seçenekler > internet seçenekleri > geçmişi sil (temizle) yapıp çerezleri silerek bağlana bilirsiniz.

Java yükleyin yazıyor ?

Okey salonumuz java tabanlı çalışır.Bu sebeple bilgisayarınızda mutlaka java yüklü olmalıdır.Eğerki java yüklü değilse salon ekranında java yüklemek için tıklayınız uyarısı görünür.Eğerki yazmıyorsa http://www.java.com/tr/download/windows_ie.jsp adresinden güncelleme yapabilirsiniz.

Başka sitelerde java istemiyor,burda neden istiyor zararlı yazılım olmasın ?

Aksine java sistemli oyun veya programlara herzaman güvene bilirsiniz. Java bilgisayarınız için birçok oyun ve programda olmazsa olmazlardandır.Bu sayede java tabanlı oyunlarda bilgisayarınıza ek program kurmanız istenmez.

Kursam ne olacakki ?

Malesefki biçok programcı program bilgisini ve tecrübesini kötü amaçlar için kullanmaktadır.Bu yazılımları oyun oynamak için veya başka sebeplerle bilgisayarına kuran kişilerin tüm yazışma,görüntü gibi uygulamalarını rahatca izleyerek hesap boşaltma, şantaj vb. Zorlamalara sebep olmaktadır.

Bunu her site yaparmı ?

Bunu her site yapmaz herzaman kaliteli ve markalaşmış sitelere güvene bilirsiniz.

Sitenizde şuan sadece okeymi var ?

Sitemiz veya sistemimiz henüz oluşum aşamasındadır.Bu bir bebeğin büyümesi gibi zamanla olabilecek bişeydir ve Sürekli olarak yeni uygulamalar için çalışıyoruz.Dilerizki sizlerinde destekleriyle dahada güzel şeylere imza atacağız.

Saygılarımızla

Yaziyi gonderen in: Genel | Etiketler: , , , , , , , , ,

Copyright 2011 Tm haklar saklidir. Bu Site Google , Yahoo vb. Arama Motorlarinda Okey | Okey Oyna | Bedava Okey
| Canli Okey | Okeysalonlari Aramalarinda nclk Etmektedir